Hradní výstava mazlíčků 2020

Vážené hradní obyvatelstvo,
dovolte nám vyhlásit první ročník velké události. Historicky poprvé se bude v tisku Lví tlapou konat „Hradní výstava mazlíčků LT 2020“. Přihlásit svého mazlíčka můžete i vy. Jak na to? Čtěte dále.

Mazlíčci se na hradě těší velké oblibě. Jsou našimi společníky při učení, zvedají nám náladu, cvičí se a závodí, pro mnohé z nás jsou i tím, koho rozmazlujeme pamlsky, oblečky či různými drobnostmi do jejich pelíšků. Bradavická škola povolila chov hned několika druhů a je na čase si je navzájem ukázat. Přihlaste i vy svého mazlíčka na výstavu. Ukažte jej ostatním, potěšte své oko mazlíčky jiných, vyhrajte cenu „Mazlíček sympatie“ udělovanou návštěvníky či „Ocenění odborné poroty“. Na výherce čekají hodnotné ceny z Příčné ulice, které určitě potěší nejedno zvířátko.

PŘIHLÁŠENÍ HRADNÍHO MAZLÍČKA
Je to snadné. Stačí splnit tyto podmínky:
  • vyplnit krátký dotazník ZDE s přiloženou fotografií vašeho mazlíčka
  • zaslat 2 srpce na konto koleje Nebelvíru s heslem VÝSTAVA 2020
Registrace se uzavírá v neděli 3. května o půlnoci. Pozdější přihlášky nebudou z organizačních důvodů brány v potaz.
Registrovat lze od jednoho majitele jednoho mazlíčka v každé druhové kategorii (za prvního zaplatíte 2 srpce, za každého dalšího 1 srpec). Pokud máte více mazlíčků, které chcete ukázat na výstavě, vyplňte prosím dotazník vícekrát. Jak to pak bude s platbou registrace? Například: registrujete jednu krysu (2 srpce), pak máte ještě žábu (1 srpec) a hafoně (1 srpec), platíte
tedy 4 srpce na konto koleje, pokud přihlásíte všechny své mazlíčky.

SLAVNOSTNÍ OTEVŘENÍ „SÁLU DOMÁCÍCH MAZLÍČKŮ“
Spolu s letošní výstavou otevíráme i sál pro ukázání mudlovských domácích mazlíčků. Neboli těch, které máte mimo školu. 
Chcete-li ukázat svého miláčka, který do školy s vámi nemůže, zašlete prosím fotografii  mazlíčka s krátkým medailonkem (jak je starý, jak se jmenuje, proč se právě takto jmenuje, co má rád či příběh, jak se k vám dostal) na e-mail: una.vinona.flare@gmail.com.
Sál bude otevřen celý rok. Uveřejnění není zpoplatněno a počet mazlíčků k ukázání není nijak omezen.

Těšíme se na vaše přihlášky,
Za tým LT
Una Vinona Flare

Komentáře

Jméno
Nadpis
Text
Kolik je 1 + 4 (slovem)?
Akce

Přehled komentářů


Kolejní časopis Nebelvíru školy Hogwarts.cz