Nebelvírské olympiády

Olympiáda 2018

Organizátorky: Kathy Mikealson, Annie Wise
Tvůrce a správce webu: Nerys Heliabel Ghostfieldová
Pomocníci organizátorů: Oliver McCollin, Hekatea Centaurix
Dějiště her: http://www.nebelympiada.unas.cz/

Čaroku
1. místo - Theresa Brendi
2. místo - Melisa Pestrá
3. místo - Oliver McCollin

Turnaj v maškvorkách
1. místo - Esmeralda Milagrosa
2. místo - Belen Palmer
3. místo - Oliver McCollin

Souboj s ďáblem
1. místo - Beteramis Athenodoros
2. místo - Oliver McCollin
3. místo - Theresa Brendi

Šplh v Ďáblově jámě
1. místo - Theresa Brendi
2. místo - Melisa Pestrá
3. místo - Beteramis Athenodoros

Zápasy divé zvěře
1. místo - Trixie Deliah Sinclair s krysou Černý přeliv
2. místo - Esmeralda Milagrosa s exotickou žábou Bolivie
3. místo - Calla Torová s krysou Lisanee a Tessa di Maristella s krysou Smraďoch

Chytání terčíků
1. místo - Nebelbrach Mechacha
2. místo - Esmeralda Milagrosa
3. místo - Oliver McCollin

Nebelvírský pětiboj
1. místo - Oliver McCollin
2. místo - Melisa Pestrá
3. místo - Esmeralda Milagrosa

Olympiáda 2016

Organizátorky: Angie Claire Silvery, Theresa Brendi, Olivie Windy
Tvůrce a správce webu: Angie Claire Silvery
Pomocnice organizátorů: Rose Elizabeth Lewis
Dějiště her: http://nebelympiada.webnode.cz

Famfrpálové rodeo
1. místo - Lily Peterson
2. místo - Hekatea Centaurix
3. místo - Theresa Brendi

Chytání terčíků
1. místo - Nebelbrach Mechacha
2. místo - Stella Wellington
3. místo - Michael Jones

Luštění čaroku
1. místo - Theresa Brendi
2. místo - Jasmine de Provence
3. místo - Hekatea Centaurix

Nebelvírský pětiboj
1. místo - Hekatea Centaurix
2. místo - Stella Wellington

Souboj s ďáblem
1. místo - Hekatea Centaurix
2. místo - Jasmine de Provence
3. místo - Naomi Car Raynolds

Šplh v ďáblově jámě
1. místo - Jasmine de Provence
2. místo - Hekatea Centaurix
3. místo - Theresa Brendi

Turnaj v Řachavém Petru
1. místo - Stella Wellington
2. místo - Naomi Car Raynolds
3. místo - Annie Wise

Zápasy divé zvěře
1. místo - Narcissa Teacherová & Ještěrka
2. místo - Nerys Heliabel Ghostfieldová & Hermerlin
3. místo - Hekatea Centaurix & Keekees

Olympiáda 2014

Organizátor: Oliver McCollin
Tvůrce a správce webu: Nerys Heliabel Ghostfieldová
Pomocnice organizátora: Hekatea Centaurix, Betelgeuse Orionis
Dějiště her: http://www.nebelympiada.unas.cz/

Luštění Čaroku
1. místo - Oliver McCollin
2. místo - Angie Claire Silvery
3. místo - Sauron Žoužel Houžvičková

Souboj s Ďáblem
1. místo - Nerys Heliabel Ghostfieldová
2. místo - Kate Resea
3. místo - Michael Jones

Šplh v Ďáblově jámě
1. místo - Nerys Heliabel Ghosfieldová
2. místo - Zoraida Boyer
3. místo - Jane Mooren

Turnaj v Řachavém Petru
1. místo - Martin Matýsek
2. místo - Cecilie Rose
3. místo - Moly Any Jasminsová

Turnaj v šachu
1. místo - Oliver McCollin
2. místo - Michael Jones
3. místo - Kate Resea

Mozečkovaná
1. místo - Sauron Žoužel Houžvičková
2. místo - Oliver McCollin
3. místo - Nerys Heliabel Ghostfieldová

Chytání terčíků
1. místo - Michael Jones
2. místo - Nebelbrach Mechacha
3. místo - Oliver McCollin

Prolétávání překážkami
1. místo - Michael Jones
2. místo - Nebelbrach Mechacha
3. místo - Lily Peterson

Nebelvírský pětiboj
1. místo - Elbereth Gilthoniel
2. místo - Bilkis Blight
3. místo - Nerys Heliabel Ghostfieldová

Olympiáda 2012

Organizátorky: Nerys Heliabel Ghostfieldová, Emily Smith
Dějiště her: www.nebelympiada.mysteria.cz

Luštění Čaroku
1. místo - Meredith Jade Hogan
2. místo - Bilkis Blight
3. místo - Olivie Windy

Souboj s Ďáblem
1. místo - Betelgeuse Orionis
2. místo - Jane Mooren
3. místo - Meredith Jade Hogan

Šplh v Ďáblově jámě
1. místo - Betelgeuse Orionis
2. místo - Alissia Catherine Alterey
3. místo - Jane Mooren a Meredith Jade Hogan

Turnaj v Řachavém Petru
1. místo - Betelgeuse Orionis
2. místo - Oliver McCollin
3. místo - Bilkis Blight

Turnaj v šachu
1. místo - Nebelbrach Mechacha
2. místo - Lily Peterson
3. místo - Kate Resea

Mozečkovaná
1. místo - Oliver McCollin
2. místo - Alice Way
3. místo - Olivie Windy

Sbírání terčíků
1. místo - Nebelbrach Mechacha
2. místo - Oliver McCollin
3. místo - Lily Peterson

Nebelvírský pětiboj
1. místo - Jane Mooren
2. místo - Kirsten Woodová
3. místo - Alissia Catherine Alterey a Betelgeuse Orionis

Olympiáda 2010

Organizátorky: Jane Mooren, Bilkis Blight
Dějiště her: www.nebelympiada.wz.cz

Luštění Čaroku
1. místo - Michelle Blueflame
2. místo - Esperanza Milagrosa
3. místo - Jane Patricia Vamos

Turnaj v Řachavém Petru
1. místo - Alex Rattray
2. místo - Bilkis Blight
3. místo - Esperanza Milagrosa

Turnaj v šachu
1. místo - Nebelbrach Mechacha
2. místo - Michelle Blueflame
3. místo - neuděleno

Sbírání terčíků
1. místo - Kathleen Cullen
2. místo - Nebelbrach Mechacha
3. místo - Esperanza Milagrosa

Nebelvírský pětiboj
1. místo - Esperanza Milagrosa
2. místo - Alex Rattray
3. místo - Jane Patricia Vamos

Olympiáda 2008

Organizátor: Filius Orionis
Dějiště her: www.olympiada.mysteria.cz

Luštění Čaroku
1. místo - Kate Resea
2. místo - Lucy McBrave
3. místo - Sidheag z Erinu

Chození Ďáblovou jámou
1. místo - Kate Resea
2. místo - Add Woodmors
3. místo - George McBrave

Turnaj v Řachavém Petru
1. místo - Ginevra Anne Linew
2. místo - Angelica Arless
3. místo - Albert Williams

Turnaj v šachu
1. místo - Kate Resea
2. místo - Peter Sviter
3. místo - Lucy McBrave

Sbírání terčíků
1. místo - Lucy McBrave
2. místo - George McBrave
3. místo - Jane Patricia Vamos

Nebelvírský pětiboj
1. místo - Albert Williams
2. místo - Jane Patricia Vamos
3. místo - Lucy McBrave


Nejúspěšnější olympionici

Celkové pořadí je stanoveno na základě získaných medailí ve všech proběhlých olympiádách.

Pořadí – jméno – počet medailí zlatých-stříbrných-bronzových

1. místo – Nebelbrach Mechacha – 5-3-0
2. místo – Oliver McCollin – 4-4-4
3. místo – Kate Resea – 3-1-2
4. místo – Theresa Brendi – 3-0-3
5. místo – Betelgeuse Orionis – 3-0-1
6. místo – Hekatea Centaurix – 2-2-2
7.-8. místo – Michael Jones – 2-1-2
7.-8. místo – Nerys Heliabel Ghostfieldová – 2-1-2
9. místo – Esmeralda Milagrosa – 1-2-1
10.-11. místo – Jasmine de Provence – 1-2-0
10.-11. místo – Stella Wellington – 1-2-0
12.-15. místo – Esperanza Milagrosa – 1-1-2
12.-15. místo – Lily Peterson – 1-1-2
12.-15. místo – Lucy McBrave – 1-1-2
12.-15. místo – Jane Mooren – 1-1-2
16.-17. místo – Alex Rattray – 1-1-0
16.-17. místo – Michelle Blueflame – 1-1-0
18. místo – Meredith Jade Hogan – 1-0-2
19.-21. místo – Albert Williams – 1-0-1
19.–21. místo – Beteramis Athenodoros – 1-0-1
19.-21. místo – Sauron Žoužel Houžvičková – 1-0-1
22.-27. místo – Elbereth Gilthoniel – 1-0-0
22.-27. místo – Ginevra Anne Linew – 1-0-0
22.-27. místo – Kathleen Cullen – 1-0-0
22.-27. místo – Martin Matýsek – 1-0-0
22.-27. místo – Narcissa Teacherová – 1-0-0
22.–27. místo – Trixie Deliah Sinclair – 1-0-0
28. místo – Bilkis Blight – 0-3-1
29. místo – Melisa Pestrá – 0-3-0
30. místo – Jane Patricia Vamos – 0-1-3
31.–33. místo – Alissia Catherine Alterey – 0-1-1
31.–33. místo – George McBrave – 0-1-1
31.–33. místo – Naomi Car Raynolds – 0-1-1
34.–42. místo – Add Woodmors – 0-1-0
34.–42. místo – Alice Way – 0-1-0
34.–42. místo – Angelica Arless – 0-1-0
34.–42. místo – Angie Claire Silvery – 0-1-0
34.–42. místo – Belen Palmer – 0-1-0
34.–42. místo – Cecilie Rose – 0-1-0
34.–42. místo – Kirsten Woodová – 0-1-0
34.–42. místo – Peter Sviter – 0-1-0
34.–42. místo – Zoraida Boyer – 0-1-0
43. místo – Olivie Windy – 0-0-2
44.-48. místo – Moly Any Jasminsová– 0-0-1
44.-48. místo – Sidheag z Erinu – 0-0-1
44.-48. místo – Annie Wise – 0-0-1
44.-48. místo – Calla Torová – 0-0-1
44.-48. místo – Tessa di Maristella – 0-0-1